+372 555 5555
  • Activlab BCAA Xtra Drink (250 мл.)

Activlab BCAA Xtra Drink (250 мл.)

0 отзывов
В наличии
Вкус
Характеристики
  • Фасовка

    250 мл
  • Форма выпуска

    Жидкость
  • Производитель

    Activlab
Цена:1.20 €

3% 1.16 €

6% 1.13 €

10% 1.08 €

Дополнительная скидка
предоставляется в зависимости
от суммы заказа в корзине:

3% от 100 евро
6% от 200 евро
10% от 300 евро

Подробнее

+0 баллa(ов) после покупки

Срок доставки

Примерно 1-2 дня

Оплата

Перевод, Наличные

Поделиться с друзьями

BCAA Xtra on funktsionaalne jook, mis  lühendab taastumise aega pärast pingutavat füüsilist koormust ja mõjub positiivselt keha jõule.

BCAA Xtra on  hargnenud ahelaga aminohapete (leutsiin, isoleutsiin, valiin) kontsentreeritud allikaks. BCAA-d ehitavad umbes ühe kolmandiku lihasmassist, on tugeva antikataboolse efektiga, aitavad ennetada ülemäärast lihaste hapestumist, samuti mängivad olulist rolli lihaste valgusünteesis.

BCAA Xtra Drink on ideaalne nii harrastussportlastele, samuti neile, kes soovivad parandada oma tulemuslikkust ja ehitada lihasmassi ilma rasvkoeta.

BCAA Xtra jook sisaldab 4000 mg hargnenud ahelaga aminohappeid optimaalses proportsioonis Leutsiin / Isovaliin / Valiin = 2: 1: 1

BCAA (hargnenud ahelaga aminohapped) on aminohapped, mida keha ei suuda luua muudest allikatest ja sõltuvad nende toidu kaudu omastamisest.

BCAA aminohapped moodustavad umbes 35% eksogeensetest aminohapetest, mida on vaja, et ehitada lihasvalke ning ligi 50% aminohapetest, mis peavad olema varustatud toiduga. BCAA on oluline treeningprotsessis, et kaitsta lihasmassi. Manustamine 30 minutit enne treeningut sobib igasuguste füüsiliste tegevuste korral.

Kuidas BCAA töötab, et kaitsta lihasmassi?

Võimalus varustada keha aminohapetega välistest allikatest, (seega toidulisandid),  pakume keha ainevahetusele alternatiivset  BCAA-d ja see täiendab keha oma aminohappeid, mida keha neelab treeninguga.

"Peale-treeningu" efekt seisneb kiirete aminohapete lisamises treeninguga kahjustatud lihaste valgulise struktuuri taastamiseks.

Пейте BCAA Xtra Drink между едой, за 30 минут до тренировки и сразу после тренировки.

Отзывы о товаре

Средняя оценка 0 / 0 отзывов

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Рекомендуемые товары